Строительная компания "Дзеркальна Стеля" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Шулявской

Якщо вас цікавить Строительная компания "Дзеркальна Стеля", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Строительная компания "Дзеркальна Стеля", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Строительная компания "Дзеркальна Стеля"
Пошук:


Ремонт

Строительная компания "Дзеркальна Стеля"Наша компания производит монтаж и установку подвесных потолков любой сложности и конфигурации.

Основная специализация это зеркальные и натяжные потолки от сложных форм и конструкций до площадей с минимальной квадратурой.

Многолетний опыт в области натяжных систем, зеркальных потолков, оборудования как офисных потолков так и возведения комбинированных конструкций по заказу и фантазии клиента.

Система знижок:
накопительная система скидок для постоянным клиентам


Телефон:
(044) 332-2827

Факс:
(044) 332-6700

Адрес:
ул. Гарматная, 26/2, (Д/К "Росток"), оф. 109
Сайт:
www.kievpotolki.com.ua

E-mail:
Kievpotolki@gmail.com


Метро поблизу:
Шулявская

Рубрики:
Ремонт квартир
Будівельні магазини

Додати компанію

Строительная компания "Дзеркальна Стеля" на карті Києва

Коментарі користувачів: Строительная компания "Дзеркальна Стеля"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Строительная компания "Дзеркальна Стеля", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати строительная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Дзеркальна Стеля, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.