Ателье по пошиву меховых изделий - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ательє Києва на Театральной

Якщо вас цікавить Ателье по пошиву меховых изделий, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ательє або географічно спростити відбір (наприклад: ательє, м. ). А якщо вам є що сказати про Ателье по пошиву меховых изделий, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ательє до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Ательє в Києві » Ателье по пошиву меховых изделий
Пошук:


Послуги

Ателье по пошиву меховых изделийДизайн студия "Anahit" - это 20 лет успешной работы в области разработки и создания одежды и аксесуаров по индивидуальному заказу.

Натуральный мех и кожа, ткани и трикотаж - все подвласно нашим конструкторам, портным и закройщикам. Мы осваиваем новые техники и технологии, новые материалы и их сочетания.

Наша цель - в творческом союзе с вами сохранить ваш неповторимый образ.

Мастера-скорняки работают у нас второй десяток лет и готовы воплотить в жизнь самые дерзкие идеи.Ждем вас для воплощения ваших творческих идей!

Телефон:
(091) 991-9082, (050) 311-6373 (Овсеп), (050) 444-1993 (Оксана)

Адреса:
ул. Крещатик, 15, Пассаж (под. 11)
E-mail:
atelier.anahit@gmail.com


Метро поблизу:
Театральная
Золотые ворота
Крещатик

Рубрики:
АтельєАтелье по пошиву меховых изделий на карті Києва


Ателье по пошиву меховых изделий на карті Києва


Коментарі користувачів: Ателье по пошиву меховых изделийЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ателье по пошиву меховых изделий, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати пошив меховых изделий, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Ателье, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.