Магазин склад "MKDveri" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Магазин склад "MKDveri", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Магазин склад "MKDveri", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Магазин склад "MKDveri"
Пошук:


Ремонт

Магазин склад "MKDveri"Услуги:
- продажа межкомнатных дверей от ведущих производителей (Украины, Белоруссии, России, Финляндии, Испании), широкий ассортимент, складские цены, доставка установка, фурнитура, гарантия, предоставляется скидка до 5%.

Система знижок:
до 5%


Телефон:
(097) 882-3444, (095) 704-2484, (063) 716-8040

Адрес:
г. Киев
E-mail:
mkdveri-kiev@ukr.net


Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію


Коментарі користувачів: Магазин склад "MKDveri"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Магазин склад "MKDveri", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати магазин склад, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії MKDveri, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.