Цветочная мастерская Игоря Авраменко - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: квіткові магазини Києва на Крещатике

Якщо вас цікавить Цветочная мастерская Игоря Авраменко, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Магазини в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки квіткові магазини або географічно спростити відбір (наприклад: квіткові магазини, м. ). А якщо вам є що сказати про Цветочная мастерская Игоря Авраменко, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати квіткові магазини до душі.

УКР РУС

Головна » Магазини » Квіткові магазини в Києві » Цветочная мастерская Игоря Авраменко
Пошук:


Магазини
Побутова техніка
Торгові центри
Будівельні магазини
Магазини одягу
Супермаркети
Подарунки, сувеніри
Комп'ютерні магазини
Книжні магазини
Меблеві магазини
Інші магазини
Зоомагазини
Спортивні магазини
Розплідники
Текстильні магазини
Ювелірні вироби
Магазини годинників
Секс-шопи
Магазини парфумів, косметики
Магазини взуття
Магазини тканин
Канцелярські товари
Музичні інструменти
Антикварні магазини
Магазини білизни
Господарчі магазини
Квіткові магазини
Сад та город
Магазини для творчості
Цветочная мастерская Игоря АвраменкоБыстрая доставка свежих цветов.

Оригинальные букеты из свежих цветов, изготовление логотипов и фигур из живых цветов, свадебная флористика, свадебные букеты, открытки и пригласительные ручной работы, упаковка подарков.

Багетная мастерская, рамы для картин и зеркал, подрамники, натяжка холстов и вышивок, паспарту для фотографий. Рамы для картин за 1 день.

Телефон:
(044) 278-1676, (067) 502-8122

Факс:
(044) 278-1676

Адрес:
ул. Пушкинская, 9б
Сайт:
www.jasmin.kiev.ua

E-mail:
salon_9b@ukr.net


Метро поблизу:
Крещатик
Театральная

Рубрики:
Квіткові магазини
Букети

Додати компанію

Цветочная мастерская Игоря Авраменко на карті Києва


Цветочная мастерская Игоря Авраменко на карті Києва


Коментарі користувачів: Цветочная мастерская Игоря АвраменкоЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Цветочная мастерская Игоря Авраменко, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати цветочная мастерская, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Мастерская Игоря Авраменко, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.