Служба доставки суши "Суши33" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: доставка суші Києва

Якщо вас цікавить Служба доставки суши "Суши33", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Доставка в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки доставка суші. А якщо вам є що сказати про Служба доставки суши "Суши33", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати доставка суші до душі.

УКР РУС

Головна » Доставка » Доставка суші в Києві » Служба доставки суши "Суши33"
Пошук:


Доставка
Служба доставки суши "Суши33"Служба доставки "Sushi33" работает по всему Киеву.

Круглосуточно. Бесплатно.

Возможность доставки нашей продукции за черту города Киева - в такие населенные пункты как Вышгород, Коцюбинское, Бортничи, Софиевская Борщаговка и Пуща Водица, осуществляется по предварительному согласованию с диспетчером call-центра.

При этом сумма минимального заказа составляет 200 грн.

Телефон:
(044) 573-3333

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.sushi33.com.ua

E-mail:
zeemaua@gmail.com


Рубрики:
Доставка суші

Доставка суши "Суши Хата"

Превосходные суши – большой выбор, вкусные цены! Проголодались? Наша компания оперативно привезет...
Додати компанію
Коментарі користувачів: Служба доставки суши "Суши33"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Служба доставки суши "Суши33", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати служба доставки суши, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Суши33, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.