Интернет магазин натяжных потолков "Уютный Дом" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Вокзальной

Якщо вас цікавить Интернет магазин натяжных потолков "Уютный Дом", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Интернет магазин натяжных потолков "Уютный Дом", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Интернет магазин натяжных потолков "Уютный Дом"
Пошук:


Ремонт

Интернет магазин натяжных потолков "Уютный Дом"Уже более десяти лет мы предоставляем услуги по установке и монтажу натяжных потолков в Киеве и Киевской области.

За это время мы выросли как профессионалы. Уровень работы наших специалистов Вас приятно удивит. Сегодня мы уверенно стоим на одной ступени с крупными компаниями в сегменте монтажа глянцевых и матовых натяжных потолков.

Французские натяжные потолки в компании "Уютный дом" - это наша профессиональная работа, это качество материала, гарантированное производителем, это приемлемая цена и гарантия на продукцию более 15 лет.

Телефон:
(044) 229-6954

Адрес:
ул. А. Мицкевича, 10/7
Сайт:
www.yut-dom.com.ua

E-mail:
to@yut-dom.com.ua


Метро поблизу:
Вокзальная

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Интернет магазин натяжных потолков "Уютный Дом" на карті Києва

Коментарі користувачів: Интернет магазин натяжных потолков "Уютный Дом"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Интернет магазин натяжных потолков "Уютный Дом", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати интернет магазин натяжных потолков, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Уютный Дом, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.