Типография "Медиа Простир" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Берестейской

Якщо вас цікавить Типография "Медиа Простир", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Типография "Медиа Простир", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Типография "Медиа Простир"
Пошук:


Послуги
Link.ua рекомендует:
Работа в типографии

Типография "Медиа Простир"Компания "Медиа Простир" основана на базе крупного предприятия с уникальной современной технической базой, благодаря которой, наши креативные идеи воплощаются в реальные изделия из картона, гофрокартона и пластика.

К Вашим услугам предприятие с замкнутым производственным циклом – от производства материала до готового изделия.

Система знижок:
индивидуальная система скидок


Телефон:
(093) 700-0050

Факс:
(044) 490-7496

Адрес:
ул. Машиностроительная, 46
Сайт:
www.mediaprostirltd.com

E-mail:
trendpack@ukr.net


Метро поблизу:
Берестейская
Шулявская

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Типография "Медиа Простир" на карті Києва


Типография "Медиа Простир" на карті Києва


Коментарі користувачів: Типография "Медиа Простир"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Типография "Медиа Простир", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати типография, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Медиа Простир, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.