Магазин натяжных потолков - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: дизайн інтер'єру Києва на Шулявской

Якщо вас цікавить Магазин натяжных потолков, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки дизайн інтер'єру або географічно спростити відбір (наприклад: дизайн інтер'єру, м. ). А якщо вам є що сказати про Магазин натяжных потолков, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати дизайн інтер'єру до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Дизайн інтер'єру в Києві » Магазин натяжных потолков
Пошук:


Ремонт

Магазин натяжных потолковДля вашего выбора мы предлагаем дизайн потолков самого разнообразного стиля, цвета, фактуры (производства Франции и Германии).

Система знижок:
есть скидки


Телефон:
(093) 915-0306, (044) 221-6105, (067) 133-4080, (099) 540-9222

Адрес:
ул. Гарматная, 7
Сайт:
www.stelya.kiev.ua

E-mail:
volodya30@bigmir.net


Метро поблизу:
Шулявская

Рубрики:
Дизайн інтер'єру
Будівельні магазини
Ремонт квартир

Додати компанію

Магазин натяжных потолков на карті Києва

Коментарі користувачів: Магазин натяжных потолковЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Магазин натяжных потолков, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати , реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Магазин натяжных потолков, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.