Рекламное агентство "Джентльмен" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Печерской

Якщо вас цікавить Рекламное агентство "Джентльмен", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Рекламное агентство "Джентльмен", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Рекламное агентство "Джентльмен"
Пошук:


Послуги
Link.ua рекомендует:
Работа в рекламном агентстве

Рекламное агентство "Джентльмен"Полный спектр рекламных услуг для вашего бизнеса:

1. BTL (лифлетинг, дегустация, семплинг, банерщики, флагомахи, хостесс для работы на выставках, флешмобы, ростовые куклы, украшение шарами, организация и проведение мероприятий).

2. Дизайн (дизайн визиток, листовок, открыток, дизайн рекламных макетов, логотип, фирменный стиль, брендбук).

3. Полиграфия (печать визиток, печать листовок и буклетов, печать каталогов, изготовление открыток, календарей, изготовление POS-материалов, изготовление сувенирной продукции, печать на футболках).

4. Наружная реклама, реклама на телевидении. на радио и в СМИ (бигборды (билборды), призмы, экстендеры, ситилайты, троллы и растяжки, реклама в метро, брендирование транспорта, брендирование скамеек, реклама на радио, реклама в печатных изданиях, реклама на телевидении, нестандартная реклама).

5. Интернет-реклама (создание сайтов, раскрутка сайтов, контекстная реклама (Google adwords, Yandex директ), SEO-оптимизация, web-дизайн, продвижение в социальных сетях (SMM)).

Работая с нами, вы получите:
- качественно и в срок выполненное задание;
- индивидуальный подход;
- сэкономленные деньги;
- вежливое обслуживание;
- отличные результаты.

Телефон:
(067) 468-2990

Адрес:
ул. Рыбальская, 2
Сайт:
www.gentleman.kiev.ua

E-mail:
reklama@gentleman.kiev.ua


Метро поблизу:
Печерская
Кловская

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Рекламное агентство "Джентльмен" на карті Києва


Рекламное агентство "Джентльмен" на карті Києва


Коментарі користувачів: Рекламное агентство "Джентльмен"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Рекламное агентство "Джентльмен", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати рекламное агентство, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Джентльмен, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.