Проектное бюро "Catalog-Homes Ukraine" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Оболони

Якщо вас цікавить Проектное бюро "Catalog-Homes Ukraine", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Проектное бюро "Catalog-Homes Ukraine", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Проектное бюро "Catalog-Homes Ukraine"
Пошук:


Ремонт

Проектное бюро "Catalog-Homes Ukraine"Предлагаем Вашему вниманию информацию о проектах жилых домов, коттеджей, особняков, вил и загородных домов а так же пригодных для жилья строениях.

В нашем каталоге Вы сможете определиться в своём выборе проекта при поиске уютного, красивого, экономного и современного дома.

Реализация готовых проектов и на заказ через архитектурное бюро нашего каталога.

Телефон:
(066) 217-4145

Адрес:
пр-т Оболонский, 10в
Сайт:
www.catalog-homes.com.ua

E-mail:
catalog-homes@ukr.net


Метро поблизу:
Оболонь

Рубрики:
Ремонт квартир
Ландшафтний дизайн

Додати компанію

Проектное бюро "Catalog-Homes Ukraine" на карті Києва

Коментарі користувачів: Проектное бюро "Catalog-Homes Ukraine"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Проектное бюро "Catalog-Homes Ukraine", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати проектное бюро, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Catalog-Homes Ukraine, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.