Бурильная компания "Первая буровая компания" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Ипподроме

Якщо вас цікавить Бурильная компания "Первая буровая компания", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Бурильная компания "Первая буровая компания", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Бурильная компания "Первая буровая компания"
Пошук:


Послуги
Бурильная компания "Первая буровая компания"Наша компания предоставляет широкий спектр услуг, связанных с буровыми работами:
- разработка и согласование проектно-сметной документации для бурения скважин;
- бурение скважин на воду;
- бурение скважин для тепловых насосов (геотермальное отопление);
- монтаж насосного оборудования и строительство насосных станций;
- гарантийное и сервисное обслуживание скважин и насосного оборудования;
- продажа насосного оборудования.

Телефон:
(044) 209-5111

Адрес:
ул. Академика Заболотного, 150а, оф. 6
Сайт:
www.1bur.com.ua

E-mail:
1drillcompany@gmail.com


Метро поблизу:
Ипподром
Теремки

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію

Бурильная компания "Первая буровая компания" на карті Києва


Бурильная компания "Первая буровая компания" на карті Києва


Коментарі користувачів: Бурильная компания "Первая буровая компания"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Бурильная компания "Первая буровая компания", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати бурильная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Первая буровая компания, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.