Центр Информационных Технологий (ЦИТ) - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Дворце Украина

Якщо вас цікавить Центр Информационных Технологий (ЦИТ), перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Центр Информационных Технологий (ЦИТ), напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Центр Информационных Технологий (ЦИТ)
Пошук:


Послуги

Центр Информационных Технологий (ЦИТ)Центр Информационных Технологий (ЦИТ) занимается разработкой и внедрением информационных технологий для предприятий различных сфер деятельности с февраля 1999 г.

За это время пройден путь от внедрения стандартного программного обеспечения до разработки конкретизированных решений, полностью адаптированных к специфике работы конкретных предприятий. Мы не только обеспечиваем своих клиентов инструментарием для автоматизации учета, но и предлагаем полный комплекс услуг по поддержке решения и обучению персонала предприятий эксплуатации КИС.

С расширением сферы применения решений на платформе 1С:Предприятие растет востребованность услуг Центр Информационных Технологий (ЦИТ), который способен грамотно и эффективно создавать и встраивать в бизнес структуру предприятий КИС (комплексную информационную систему) любой сложности.

Телефон:
(044) 528-05-18

Адрес:
пер. Лабораторный, 1, оф. 103-104
Сайт:
www.centerit.com.ua

E-mail:
Hr_Lana@ukr.net


Метро поблизу:
Дворец Украина
Олимпийская

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію

Центр Информационных Технологий (ЦИТ) на карті Києва


Центр Информационных Технологий (ЦИТ) на карті Києва


Коментарі користувачів: Центр Информационных Технологий (ЦИТ)Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Центр Информационных Технологий (ЦИТ), змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати разработка и внедрение IT, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Центр Информационных Технологий, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.