Посуточная аренда квартир "На Сутки" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: агенції з нерухомості Києва на КПИ

Якщо вас цікавить Посуточная аренда квартир "На Сутки", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Житло, нерухомість в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки агенції з нерухомості або географічно спростити відбір (наприклад: агенції з нерухомості, м. ). А якщо вам є що сказати про Посуточная аренда квартир "На Сутки", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати агенції з нерухомості до душі.

УКР РУС

Головна » Житло, нерухомість » Агенції з нерухомості в Києві » Посуточная аренда квартир "На Сутки"
Пошук:


Житло, нерухомість
Посуточная аренда квартир "На Сутки"Огромная база различных квартир, апартаментов и домов в аренду предлагается на нашем сайте.

Арендовать жилую площадь можно у собственников помещения.

В объявлениях указываются точные цены за сутки, подробное описание жилой площади и контактные данные собственника.

Компания "На Сутки" опубликовывает объявления только от добросовестных арендодателей. На сайте удобная система поиска, указаны точные цены.

При необходимости в режиме онлайн можно задать все интересующие вопросы менеджерам сайта.

Телефон:
(099) 307-6593

Адрес:
пр-т Победы, 15
Сайт:
www.na-sutki.org

E-mail:
nasutkikiev@mail.ru


Метро поблизу:
Политехнический институт

Рубрики:
Агенції з нерухомості

Додати компанію

Посуточная аренда квартир "На Сутки" на карті Києва


Посуточная аренда квартир "На Сутки" на карті Києва


Коментарі користувачів: Посуточная аренда квартир "На Сутки"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Посуточная аренда квартир "На Сутки", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати посуточная аренда квартир, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії На Сутки, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.