Издательская компания "ABC Foto" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: фотостудії Києва на Дорогожичах

Якщо вас цікавить Издательская компания "ABC Foto", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Весілля в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки фотостудії або географічно спростити відбір (наприклад: фотостудії, м. ). А якщо вам є що сказати про Издательская компания "ABC Foto", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати фотостудії до душі.

УКР РУС

Головна » Весілля » Фотостудії в Києві » Издательская компания "ABC Foto"
Пошук:


Весілля

Издательская компания "ABC Foto"Компания "АВС" уже более 10-ти лет занимается издательской деятельностью, производством и торговлей канцтоварами, оказывает полный ассортимент полиграфических услуг.

С 2009 года Компания АВС начала оказывать услуги по печати фотографий, по изготовлению ассортимента фотокниг, а также по продаже выпускных фотоальбомов для школ, садиков, лицеев и пр..

Одним из приоритетных направлений деятельности нашей компании - это изготовление выпускных альбомов, фотокниг, печать фотографий. В 2009 году мы успешно влились и укрепились в этом сегменте рынка.

При необходимости нашим клиентам мы можем оказать услугу по индивидуальному дизайну фотокниг. Мы ценим творческий подход и готовы реализовать в этом направлении самые смелые Ваши идеи.

Телефон:
(050) 410-8482

Адрес:
ул. О. Ольжича, 29
Сайт:
www.fotoabc.com.ua

E-mail:
abc.foto.book@gmail.com


Метро поблизу:
Дорогожичи

Рубрики:
Фотостудії

Додати компанію

Издательская компания "ABC Foto" на карті Києва

Коментарі користувачів: Издательская компания "ABC Foto"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Издательская компания "ABC Foto", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати издательская компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії ABC Foto, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.