Рекламное агентство "Эпатаж Груп" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Тараса Шевченко

Якщо вас цікавить Рекламное агентство "Эпатаж Груп", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Рекламное агентство "Эпатаж Груп", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Рекламное агентство "Эпатаж Груп"
Пошук:


Послуги
Link.ua рекомендует:
Работа в рекламном агентстве

Рекламное агентство "Эпатаж Груп""Эпатаж Груп" —рекламно-производственная компания, г.Киев. Мы специализируемся на изготовлении и размещении наружной рекламы во всех городах Украины и на трассах. Работаем со всеми наружными рекламными носителями: биллборды, видеоборды, ситилайты, троллы, скролы, беклайты, мегаборды, брандмауэры, холдеры, пиллары и т.д.

Размещаем рекламу в метрополитене Киева и Харькова: метролайты, путевые стены, эскалаторные своды, брендирование переходов, брендирование вагонов, растяжки, листовки и наклейки в вагонах, рекламные флаги.
Предоставляем услуги широкоформатной печати на материалах: баннерная ткань, винил, пленка Oracal, баннерная сетка, перфорированная пленка, бумага BlueBack. Постпечатная обработка: люверсы, подвороты, проварка, порезка.

Изготавливаем рекламные вывески любых типов: лайтбоксы, стеллы, световые объемные буквы, указатели, таблички, баннерные конструкции. Выполняем рекламное оформление экстерьера и интерьера: торговые и выставочные помещение, фасад зданий, оклейка МАФа.

Телефон:
(067) 461-2000

Адрес:
ул. Фрунзе, 69в, оф. 513
Сайт:
www.epatage-group.com.ua

E-mail:
epatage2015@ukr.net


Метро поблизу:
Тараса Шевченко
Почайна (Петровка)

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Рекламное агентство "Эпатаж Груп" на карті Києва


Рекламное агентство "Эпатаж Груп" на карті Києва


Коментарі користувачів: Рекламное агентство "Эпатаж Груп"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Рекламное агентство "Эпатаж Груп", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати рекламное агентство, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Эпатаж Груп, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.