Экспресс-типография "Глобус" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Демеевской

Якщо вас цікавить Экспресс-типография "Глобус", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Экспресс-типография "Глобус", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Экспресс-типография "Глобус"
Пошук:


Послуги
Link.ua рекомендует:
Работа в экспресс-типографии

Экспресс-типография "Глобус"Услуги:
- цифровая печать, ризограф, печать книг, печать авторефератов, медицинские бланки.

Телефон:
(044) 561-9531

Адрес:
пр-т Краснозвездный, 119
Сайт:
www.globus.prom.ua

E-mail:
5619531@ukr.net


Метро поблизу:
Демеевская

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Экспресс-типография "Глобус" на карті Києва


Экспресс-типография "Глобус" на карті Києва


Коментарі користувачів: Экспресс-типография "Глобус"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Экспресс-типография "Глобус", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати экспресс-типография, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Глобус, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.