Типография "Перша друкарня" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Шулявской

Якщо вас цікавить Типография "Перша друкарня", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Типография "Перша друкарня", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Типография "Перша друкарня"
Пошук:


Послуги
Link.ua рекомендует:
Работа в типографии

Типография "Перша друкарня"Компания "Перша друкарня" специализируется на качественной печати: журналы, буклеты, плакаты, листовки, папки, календари, блокноты, брошюры.

Благодаря современному оборудованию и квалифицированному персоналу, наша типография изготавливает разнообразную печатную продукцию безупречного качества.

Перечень услуг, предлагаемый типографией "Перша друкарня":
- рекламная полиграфия;
- офисная полиграфия;
- подготовка комплектов полиграфии: дизайн и верстка, печать, подготовка макетов, и т.д.;
- бизнес - полиграфия;
- упаковка.

Телефон:
(067) 504-2922

Адрес:
ул. Полевая, 21
Сайт:
www.tipograf.com.ua

E-mail:
manager@tipograf.com.ua


Метро поблизу:
Шулявская

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Типография "Перша друкарня" на карті Києва


Типография "Перша друкарня" на карті Києва


Коментарі користувачів: Типография "Перша друкарня"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Типография "Перша друкарня", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати типография, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Перша друкарня, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.