Бюро обмена квартир - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: агенції з нерухомості Києва на Лыбидской

Якщо вас цікавить Бюро обмена квартир, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Житло, нерухомість в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки агенції з нерухомості або географічно спростити відбір (наприклад: агенції з нерухомості, м. ). А якщо вам є що сказати про Бюро обмена квартир, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати агенції з нерухомості до душі.

УКР РУС

Головна » Житло, нерухомість » Агенції з нерухомості в Києві » Бюро обмена квартир
Пошук:


Житло, нерухомість
Бюро обмена квартирВ нашем агентстве недвижимости (обменном бюро) работают специалисты с большим опытом в обмене недвижимости, многие занимались этим ещё во времена СССР.

Наша основная специализация - обмен недвижимости. Одними из самых распространённых обменных операций являются разъезд/съезд или обмен с доплатой. Они чаще всего связаны с семейными обстоятельствами - разъезд на два объекта родителей/детей, бывших жен/мужей и тд..

Телефон:
(096) 346-9900

Адрес:
ул. К. Малевича (Боженко), 86е
Сайт:
www.bok.kiev.ua

E-mail:
ian74@ukr.net


Метро поблизу:
Лыбидская
Дворец Украина

Рубрики:
Агенції з нерухомості

Додати компанію

Бюро обмена квартир на карті Києва


Бюро обмена квартир на карті Києва


Коментарі користувачів: Бюро обмена квартирЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Бюро обмена квартир, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати обмен недвижимости, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Бюро обмена квартир, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.