Студия стилистов ногтей Анны Фисиненко - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: курси професій, підвищення кваліфікації Києва на Минской

Якщо вас цікавить Студия стилистов ногтей Анны Фисиненко, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Навчання в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки курси професій, підвищення кваліфікації або географічно спростити відбір (наприклад: курси професій, підвищення кваліфікації, м. ). А якщо вам є що сказати про Студия стилистов ногтей Анны Фисиненко, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати курси професій, підвищення кваліфікації до душі.

УКР РУС

Головна » Навчання » Курси професій, підвищення кваліфікації в Києві » Студия стилистов ногтей Анны Фисиненко
Пошук:


Навчання

Студия стилистов ногтей Анны ФисиненкоУЦ "Студия стилистов ногтей Анны Фисиненко", предлагает профессиональное обучение наращиванию ногтей, маникюру, педикюру.

Обучение проходит в мини-группах до 3-х человек на материалах студии. По окончании выдается диплом. Гарантия 100% трудоустройства.

На базе студии действует магазин продажи профессиональных материалов.

А также работает ногтевой салон, где мастера профессионалы своего дела и помогут с самыми проблемными ногтями, устранят любые ошибки других мастеров. Они подберут вид покрытия для наращивания ногтей, который полностью удовлетворит все Ваши пожелания и потребности.

Телефон:
(098) 354-4286

Адрес:
пр-т Оболонский, 16е, кв. 325, (парадное №10)
Сайт:
www.afnails.com.ua

E-mail:
anna_fis@ukr.net


Метро поблизу:
Минская

Рубрики:
Курси професій, підвищення кваліфікації

Образовательный центр "Основы"

24 года назад мы начали свою деятельность как курсы английского языка и рассчитывали только на школь...
IT школа "GoMother"

Ваш ребенок проводит много бесполезного времени перед компьютером? Может играет в Minecraft (майнкра...
Учебный центр "Курсор"

Учебный Центр Курсор - для тех, кто хочет получить максимальное количество знаний в кратчайшие сроки...
Учебный центр "Professional"

Учебный центр "Professional" приглашает на курсы желающих освоить новые профессии в сфере красоты....
Додати компанію

Студия стилистов ногтей Анны Фисиненко на карті Києва

Коментарі користувачів: Студия стилистов ногтей Анны ФисиненкоЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Студия стилистов ногтей Анны Фисиненко, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати студия стилистов ногтей, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Анны Фисиненко, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.