Интернет магазин бижутерии "Florilege" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ювелірні вироби Києва на ВДНХ

Якщо вас цікавить Интернет магазин бижутерии "Florilege", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Магазини в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ювелірні вироби або географічно спростити відбір (наприклад: ювелірні вироби, м. ). А якщо вам є що сказати про Интернет магазин бижутерии "Florilege", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ювелірні вироби до душі.

УКР РУС

Головна » Магазини » Ювелірні вироби в Києві » Интернет магазин бижутерии "Florilege"
Пошук:


Магазини
Побутова техніка
Торгові центри
Будівельні магазини
Магазини одягу
Супермаркети
Подарунки, сувеніри
Комп'ютерні магазини
Книжні магазини
Меблеві магазини
Інші магазини
Зоомагазини
Спортивні магазини
Розплідники
Текстильні магазини
Ювелірні вироби
Магазини годинників
Секс-шопи
Магазини парфумів, косметики
Магазини взуття
Магазини тканин
Канцелярські товари
Музичні інструменти
Антикварні магазини
Магазини білизни
Господарчі магазини
Квіткові магазини
Сад та город
Магазини для творчості
Интернет магазин бижутерии "Florilege"Интернет магазин бижутерии "Florilege" - эксклюзивная ювелирная бижутерия от французских и итальянских мастеров, изготовленная по традиционным, старинным техникам.

Телефон:
(067) 994-0033

Адрес:
ул. М. Ломоносова, 54/32
Сайт:
www.florilege.com.ua


Метро поблизу:
Выставочный центр
Ипподром
Теремки

Рубрики:
Ювелірні вироби

Додати компанію

Интернет магазин бижутерии "Florilege" на карті Києва


Интернет магазин бижутерии "Florilege" на карті Києва


Коментарі користувачів: Интернет магазин бижутерии "Florilege"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Интернет магазин бижутерии "Florilege", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати интернет магазин бижутерии, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Florilege, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.