Спортивная секция айкидо "Коджикан" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: бойове мистецтво Києва на Позняках

Якщо вас цікавить Спортивная секция айкидо "Коджикан", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Спорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки бойове мистецтво або географічно спростити відбір (наприклад: бойове мистецтво, м. ). А якщо вам є що сказати про Спортивная секция айкидо "Коджикан", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати бойове мистецтво до душі.

УКР РУС

Головна » Спорт » Бойове мистецтво в Києві » Спортивная секция айкидо "Коджикан"
Пошук:


Спорт
Спортивная секция айкидо "Коджикан"Рады приветствовать Всех ищущих и уже нашедших для себя Путь Айки, Йоги, и не только…, как говорится: «Тысяча дорог ведут на вершину Фудзи», на странице додзё «Коджикан» школы Айкидо Шинвакан!

Что дают занятия Айкидо?

Занятия айкидо для детей
Занятия айкидо помогают родителям вырастить и воспитать гармонично развитую личность. В айкидо нет агрессии как таковой, этот вид боевого искусства направлен на самооборону.

Дети после занятий гораздо менее конфликтны, не подвержены страху общения с доменантными ровесниками, ведь подсознательно они уверены в своей подготовленности к отражении атаки и это действительно так.

Так же занятия айкидо в додзе «Коджикан» дает ребенку ту физическую подготовку которой так не хватает в современных школах.

Тренировки айкидо для девушек
Основное преимущество занятий айкидо для девушек в обучении самообороне. А затем уже, приятным бонусом, хорошая физическая форма, развитие уверенности в себе и своих силах, новые навыки и умения.

Для первых занятий не требуется специальная физическая подготовка. но вот желание заниматься и самосовершенствовать себя — приветствуется!

Занятия айкидо для начинающих
Если вы приняли решение заниматься айкидо, то лучше свои первые шаги на татами делать под патронатом опытного инструктора.

Благодаря опыту сенсея додзё »Коджикан» Александра Рудского, занятия для начинающих в нашем додзё это хорошая база для будущих достижений.

О школе:

Сенсей - Александр Викторович Рудской (5-й дан айкидо Йошинкан)

Додзё «Коджикан» было открыто в г. Киев, с разрешения Сенсея Нагано, в ноябре 2012 г.. Название додзё,- «Коджикан», было дано Сенсеем Хиромичи Нагано и означает: «Дом широкой дороги (большого пути)».Если Вы хотите заниматься айкидо, звоните нам!

Телефон:
(068) 963-2760 (Людмила), (096) 171-8173 (Виктор)

Адреса:
ул. А. Кошица, 9а
Сайт:
www.shinseikan.in.ua

E-mail:
aykido1@ukr.net


Метро поблизу:
Позняки
Харьковская

Рубрики:
Бойове мистецтвоСпортивная секция айкидо "Коджикан" на карті Києва


Спортивная секция айкидо "Коджикан" на карті Києва


Коментарі користувачів: Спортивная секция айкидо "Коджикан"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Спортивная секция айкидо "Коджикан", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати спортивная секция айкидо, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Коджикан, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.