Интернет-магазин запчастей на японские и корейские автомобили "Sovparts" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: автомагазини Києва на Дорогожичах

Якщо вас цікавить Интернет-магазин запчастей на японские и корейские автомобили "Sovparts", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Транспорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки автомагазини або географічно спростити відбір (наприклад: автомагазини, м. ). А якщо вам є що сказати про Интернет-магазин запчастей на японские и корейские автомобили "Sovparts", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати автомагазини до душі.

УКР РУС

Головна » Транспорт » Автомагазини в Києві » Интернет-магазин запчастей на японские и корейские автомобили "Sovparts"
Пошук:


Транспорт

Интернет-магазин запчастей на японские и корейские автомобили "Sovparts"Мы предлагаем запчасти на автомобиль корейского производителя (Хундай Акцент и Киа Рио)c 2006 года по 2011.

В нашем магазине Вам будет предоставлен каталог автозапчастей, на Hyundai Accent и Kia Rio , в которых Вы найдете все интересующие Вас детали, такие как: стойки стабилизатора ремень ГРМ, ступица, тормозные колодки, рулевые рейки, насосы гидроусилителя и многое-многое другое.

Купив запчасть, Вы сразу можете установить ее у нас на СТО, а также отремонтировать мотор вентилятора системы охлаждения, стартер и генератор в Киеве.

Телефон:
(099) 177-9017, (093) 379-7393, (068) 875-3424, (097) 480-6062

Адрес:
ул. Вавиловых, 11
Сайт:
www.sovparts.com.ua

E-mail:
info@sovparts.com.ua


Метро поблизу:
Дорогожичи
Сырец

Рубрики:
Автомагазини
Автозапчастини

Додати компанію

Интернет-магазин запчастей на японские и корейские автомобили "Sovparts" на карті Києва

Коментарі користувачів: Интернет-магазин запчастей на японские и корейские автомобили "Sovparts"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Интернет-магазин запчастей на японские и корейские автомобили "Sovparts", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати интернет-магазин запчастей на японские и корейские автомобили, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Sovparts, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.