Студия дизайна Анны Бонич и Алексея Гуравова - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на ВДНХ

Якщо вас цікавить Студия дизайна Анны Бонич и Алексея Гуравова, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Студия дизайна Анны Бонич и Алексея Гуравова, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Студия дизайна Анны Бонич и Алексея Гуравова
Пошук:


Послуги
Link.ua рекомендует:
Работа в студии дизайна

Студия дизайна Анны Бонич и Алексея ГуравоваСтудия Анны Бонич и Алексея Гуравова - быстрорастущий и амбициозный проект, основанный специалистами в сфере дизайна и маркетинга в Киеве.

Услуги студии: графический дизайн, упаковка и брендирование, фуд-дизайн, сайты и приложения, брендинг, фото- и видеосьемка.

Телефон:
(044) 361-1893

Адрес:
ул. Маршала Якубовского, 7
Сайт:
www.bonych-guravov.com

E-mail:
start@bonych-guravov.com


Метро поблизу:
Выставочный центр
Ипподром
Теремки

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Студия дизайна Анны Бонич и Алексея Гуравова на карті Києва


Студия дизайна Анны Бонич и Алексея Гуравова на карті Києва


Коментарі користувачів: Студия дизайна Анны Бонич и Алексея ГуравоваЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Студия дизайна Анны Бонич и Алексея Гуравова, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати студия дизайна, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Анны Бонич и Алексея Гуравова, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.