Ремонтная компания "Исми-Техносервис" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Дворце Украина

Якщо вас цікавить Ремонтная компания "Исми-Техносервис", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Ремонтная компания "Исми-Техносервис", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Ремонтная компания "Исми-Техносервис"
Пошук:


Ремонт

Ремонтная компания "Исми-Техносервис"Штробление, установка и подключение всех электро приборов.

Замена старой проводки на новую. Установка разеток, выключателей, светильников, электро-печей, бра, замена автоматов и т.д.. Устранение неполадок в электро цепи.

Нашей фирмой предлагается полный спектр работ электрического монтажа, на каждую из которых действуют наши гарантии качества. Мы проведем полный комплекс работ в короткие сроки, обеспечив строгое их соответствие с действующими правилами и нормами.

Услуги электрика-профессионала не являются той сферой, в которой есть смысл доверять работы дилетантам в целях экономии. Высококачественная электрическая проводка, монтированная в соответствии с правилами, является гарантией безопасности вашего дома, вас и ваших родных.

Самые, казалось бы, незначительные нарушения технологических процессов прокладки или же частичного ремонта электросетей порою приводят к поломкам и выводу системы из строя, уничтожению дорогих электрических приборов или же даже к возгоранию! Поэтому проще и надёжнее вызов электрика-профессионала домой, обеспечивающий ваше спокойствие за личную безопасность и сохранность вашего дома.

Система знижок:
договорная система скидок


Телефон:
(063) 207-6308, (067) 463-7570, (066) 564-4590

Адрес:
ул. Красноармейская (Большая Васильковская), 111, офис 9
Сайт:
www.ismi.kiev.ua


Метро поблизу:
Дворец Украина

Рубрики:
Ремонт квартир
Ремонт побутової техніки

Додати компанію

Ремонтная компания "Исми-Техносервис" на карті Києва


Ремонтная компания "Исми-Техносервис" на карті Києва


Коментарі користувачів: Ремонтная компания "Исми-Техносервис"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ремонтная компания "Исми-Техносервис", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ремонтная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Исми-Техносервис, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.