Ремонтно-строительная организация "КАПремонт" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Дорогожичах

Якщо вас цікавить Ремонтно-строительная организация "КАПремонт", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Ремонтно-строительная организация "КАПремонт", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Ремонтно-строительная организация "КАПремонт"
Пошук:


Ремонт

Ремонтно-строительная организация "КАПремонт"Услуги:
- комплексный ремонт квартир;
- дизайн интерьера;
- отделочные работы любой сложности;
- гибкие скидки на евроремонт квартир в Киеве;
- гарантия 18 месяцев;
- организация закупки и доставка строительных материалов;
- составление сметы бесплатно.

Система знижок:
3-10%


Телефон:
(098) 688-8866

Адрес:
ул. Академика Грекова, 22
Сайт:
www.kapremont.kiev.ua

E-mail:
kapremont@email.ua


Метро поблизу:
Дорогожичи
Сырец

Рубрики:
Ремонт квартир
Дизайн інтер'єру

Додати компанію

Ремонтно-строительная организация "КАПремонт" на карті Києва

Коментарі користувачів: Ремонтно-строительная организация "КАПремонт"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Ремонтно-строительная организация "КАПремонт", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати ремонтно-строительная организация, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії КАПремонт, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.