Репроцентр "Виктория" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва

Якщо вас цікавить Репроцентр "Виктория", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія. А якщо вам є що сказати про Репроцентр "Виктория", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Репроцентр "Виктория"
Пошук:


Послуги
Репроцентр "Виктория"Репроцентр "Виктория" предоставляет услуги по цветоделению на пленках для офсетной и трафаретной печати, а так же мы являемся производителем своей новогодней упаковки и крафт пакетов.

Телефон:
(044) 456-2288

Факс:
(044) 458-4094

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.repro.kiev.ua

E-mail:
viktoria@repro.kiev.ua


Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію


Коментарі користувачів: Репроцентр "Виктория"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Репроцентр "Виктория", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати репроцентр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Виктория, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.