Автомагазин "PITSTOP" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: автомагазини Києва на Левобережной

Якщо вас цікавить Автомагазин "PITSTOP", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Транспорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки автомагазини або географічно спростити відбір (наприклад: автомагазини, м. ). А якщо вам є що сказати про Автомагазин "PITSTOP", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати автомагазини до душі.

УКР РУС

Головна » Транспорт » Автомагазини в Києві » Автомагазин "PITSTOP"
Пошук:


Транспорт

Автомагазин "PITSTOP"Интернет автомагазин "PITSTOP" предлагает широчайший ассортимент автомобильных товаров, будь-то: запчасти, шины, диски или аксессуары.

Покупая шины и диски в нашем автомагазине вы всегда можете получить грамотную консультацию специалиста по указанным телефонам и e-mail или же самостоятельно осуществить подбор шин в режиме on-line.

Телефон:
(096) 400-7171, (044) 543-4577, (093) 601-4145, (099) 087-2686

Факс:
(044) 543-4577

Адрес:
пр-т Освободителей, 13
Сайт:
www.shini-diski.net.ua

E-mail:
mail@shini-diski.net.ua


Метро поблизу:
Левобережная
Дарница

Рубрики:
Автомагазини
Автозапчастини

Додати компанію

Автомагазин "PITSTOP" на карті Києва


Автомагазин "PITSTOP" на карті Києва


Коментарі користувачів: Автомагазин "PITSTOP"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Автомагазин "PITSTOP", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати автомагазин, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії PITSTOP, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.