Полиграфическая компания "FlexoFot" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва

Якщо вас цікавить Полиграфическая компания "FlexoFot", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія. А якщо вам є що сказати про Полиграфическая компания "FlexoFot", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Полиграфическая компания "FlexoFot"
Пошук:


Послуги
Link.ua рекомендует:
Работа в полиграфической компании

Полиграфическая компания "FlexoFot"Изготовление печатей, штампов и факсимиле! Выезд специалиста и доставка бесплатно! С нами надежно!

Мы работаем на прочном голландском материале, который дает гарантию на 1 миллион оттисков (около 20-ти лет)! Не деформируется, не стирается, не растворяется в типографической краске.

С нами удобно!

При необходимости наш специалист выезжает на место и проводит необходимые консультации! Также мы делаем бесплатную доставку по Киеву!

Мы можем доставить ваше изделие в любую точку Украины! При необходимости, мы разрабатываем индивидуальные методы защиты от подделки.

С нами быстро!

Мы можем изготовить и доставить прямо к вам в офис.

Все что вам необходимо сделать, - это позвонить нам и рассказать, что Вам необходимо и в какие сроки!

Все остальное наши проблемы!

Телефон:
(093) 710-1634, (093) 623-3180, (044) 568-0588

Адрес:
ул. Ветряные горы, 2б
Сайт:
www.faximile.kiev.ua

E-mail:
savi@faximile.kiev.ua


Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Полиграфическая компания "FlexoFot" на карті Києва


Полиграфическая компания "FlexoFot" на карті Києва


Коментарі користувачів: Полиграфическая компания "FlexoFot"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Полиграфическая компания "FlexoFot", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати полиграфическая компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії FlexoFot, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.