Бар-ресторан "Bar on 8" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ресторани Києва на Майдане Незалежности

Якщо вас цікавить Бар-ресторан "Bar on 8", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ресторани, бари, кафе в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ресторани або географічно спростити відбір (наприклад: ресторани, м. ). А якщо вам є що сказати про Бар-ресторан "Bar on 8", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ресторани до душі.

УКР РУС

Головна » Ресторани, бари, кафе » Ресторани в Києві » Бар-ресторан "Bar on 8"
Пошук:


Ресторани, бари, кафе
Link.ua рекомендует:
Работа в ресторане

Бар-ресторан "Bar on 8"В период теплых месяцев ресторан - бар “Bar on 8” приглашает гостей на террасу с удивительным панорамным видом на площадь Святой Софии. Ресторан размещается в здании отеля Хаятт Ридженси, который расположен в центре политической и деловой столицы Украины, отель выходит окнами на исторические места старого города.

Телефон:
38 (044) 581-1234

Адрес:
ул. А. Тарасовой, 5

Метро поблизу:
Майдан Незалежности
Почтовая площадь

Рубрики:
Ресторани
Бари, паби

Банкетный зал "Каменный двор"

Как это зачастую бывает, все самое удобное и "финансово щадящее" – не на виду. В двух минутах езды о...
Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Додати компанію

Бар-ресторан "Bar on 8" на карті Києва


Бар-ресторан "Bar on 8" на карті Києва


Коментарі користувачів: Бар-ресторан "Bar on 8"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Бар-ресторан "Bar on 8", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати бар-ресторан, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Bar on 8, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.