Рекламный оператор "Региональное бюро рекламы" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва

Якщо вас цікавить Рекламный оператор "Региональное бюро рекламы", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія. А якщо вам є що сказати про Рекламный оператор "Региональное бюро рекламы", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Рекламный оператор "Региональное бюро рекламы"
Пошук:


Послуги
Рекламный оператор "Региональное бюро рекламы"Услуги:
- широкоформатная печать на виниле, оракале, на баннерной сетке, на тенте;
- поклейка;
- сварка конструкций под баннер;
- монтаж рекламных конструкций;
- дизайн, изготовление макетов.

Цены ниже рыночных, постоянным заказчикам скидка.

Телефон:
(098) 195-5903, (044) 209-5534

Адрес:
ул. Жовтневая, 77 (Петропавловская Борщаговка)
Сайт:
www.rbr.kiev.ua

E-mail:
svystunk@gmail.com


Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Рекламный оператор "Региональное бюро рекламы" на карті Києва


Рекламный оператор "Региональное бюро рекламы" на карті Києва


Коментарі користувачів: Рекламный оператор "Региональное бюро рекламы"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Рекламный оператор "Региональное бюро рекламы", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати рекламный оператор, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Региональное бюро рекламы, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.