Проектно-ремонтная компания "Т.С.К." - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Берестейской

Якщо вас цікавить Проектно-ремонтная компания "Т.С.К.", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Проектно-ремонтная компания "Т.С.К.", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Проектно-ремонтная компания "Т.С.К."
Пошук:


Ремонт

Проектно-ремонтная компания "Т.С.К."ООО "Т.С.К." осуществляет успешную деятельность в сфере вентиляции и кондиционирования, а именно:
- разработка проектной документации;
- поставка оборудования;
- выполнение монтажных и пусконаладочных работ;
- оказывает сервисное обслуживание.

Телефон:
(044) 500-2532, (093) 680-4213

Адрес:
пер. Радищева, 8
E-mail:
tck.kiev@gmail.com


Метро поблизу:
Берестейская

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Проектно-ремонтная компания "Т.С.К." на карті Києва


Проектно-ремонтная компания "Т.С.К." на карті Києва


Коментарі користувачів: Проектно-ремонтная компания "Т.С.К."Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Проектно-ремонтная компания "Т.С.К.", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати проектно-ремонтная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Т.С.К., які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.