Строительная компания "ИнДекор" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва

Якщо вас цікавить Строительная компания "ИнДекор", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир. А якщо вам є що сказати про Строительная компания "ИнДекор", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Строительная компания "ИнДекор"
Пошук:


Ремонт

Строительная компания "ИнДекор"Если вы хотите придать вашему интерьеру неповторимый стиль и естественный вид - декоративная отделка - верный выбор.

Многообразие материалов и цветовых решений способно удовлетворить самый изысканный вкус.

Все материалы, которые мы используем в своей работе изготовлены исключительно из природных компонентов и являются экологичными, а их качество подтверждено международными сертификатами производителя.

Предлагаем следующие виды покрытий:
- Венецианская штукатурка;
- Отточенто;
- Марсельский воск;
- Травертино;
- Жемчужный песок.

Телефон:
(068) 934-7466, (099) 413-9370

Адрес:
г. Киев
Сайт:
www.indecor.kiev.ua

E-mail:
indecor.kiev@gmail.com


Рубрики:
Ремонт квартир
Дизайн інтер'єру

Додати компанію


Коментарі користувачів: Строительная компания "ИнДекор"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Строительная компания "ИнДекор", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати строительная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії ИнДекор, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.