Сервисный центр по ремонту компьютерной техники "Айкон" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: сервісні центри Києва на Тараса Шевченко

Якщо вас цікавить Сервисный центр по ремонту компьютерной техники "Айкон", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Інтернет, зв'язок в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки сервісні центри або географічно спростити відбір (наприклад: сервісні центри, м. ). А якщо вам є що сказати про Сервисный центр по ремонту компьютерной техники "Айкон", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати сервісні центри до душі.

УКР РУС

Головна » Інтернет, зв'язок » Сервісні центри в Києві » Сервисный центр по ремонту компьютерной техники "Айкон"
Пошук:


Інтернет, зв'язок

Сервисный центр по ремонту компьютерной техники "Айкон"Услуги:
- быстрый и качественный ремонт: ноутбуки, планшеты, мониторы, мобильные телефоны, GPS навигаторы, фотоаппараты.

Оригинальные запчасти NOKIA, SAMSUNG, FLY.

Система знижок:
постоянным клиентам скидки


Телефон:
(044) 360-1331

Адрес:
ул. Юрковская, 2-6/32
E-mail:
andy11@online.ua


Метро поблизу:
Тараса Шевченко

Рубрики:
Сервісні центри
Ремонт телефонів
Ремонт комп'ютерів

Установка и ремонт мини-АТС

Комплексные решения для любого бизнеса на базе мини АТС Panasonic, LG Nortel, Samsung, Siemens и IP ...
Додати компаніюСервисный центр по ремонту компьютерной техники "Айкон" на карті Києва

Коментарі користувачів: Сервисный центр по ремонту компьютерной техники "Айкон"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Сервисный центр по ремонту компьютерной техники "Айкон", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати сервисный центр по ремонту компьютерной техники, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Айкон, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.