Интернет магазин садовых растений "Алемакс" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: озеленення Києва на Дружбы Народов

Якщо вас цікавить Интернет магазин садовых растений "Алемакс", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки озеленення або географічно спростити відбір (наприклад: озеленення, м. ). А якщо вам є що сказати про Интернет магазин садовых растений "Алемакс", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати озеленення до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Озеленення в Києві » Интернет магазин садовых растений "Алемакс"
Пошук:


Ремонт
Интернет магазин садовых растений "Алемакс"В продаже:
- лимоны, сорт Киевский крупноплодный;
- банан комнатный, продам бананы, семена и саженцы банана растение;
- трюфеля, белый трюфель, черный трюфель, золотой;
- рыбий жир в капсулах для детей, взрослых.

Работаем с 9.00 до 21.00.

Доставка в любой город Украины.

Телефон:
(044) 361-1442, (050) 050-8503

Адрес:
ул. П. Лумумбы, 22/21
Сайт:
www.alemax.com.ua

E-mail:
info@alemax.com.ua


Метро поблизу:
Дружбы народов

Рубрики:
Озеленення
Сад та город

Додати компанію

Интернет магазин садовых растений "Алемакс" на карті Києва


Интернет магазин садовых растений "Алемакс" на карті Києва


Коментарі користувачів: Интернет магазин садовых растений "Алемакс"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Интернет магазин садовых растений "Алемакс", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати интернет магазин садовых растений, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Алемакс, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.