Языковой центр "Fly High Center" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: мовні курси Києва на Левобережной

Якщо вас цікавить Языковой центр "Fly High Center", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Навчання в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки мовні курси або географічно спростити відбір (наприклад: мовні курси, м. ). А якщо вам є що сказати про Языковой центр "Fly High Center", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати мовні курси до душі.

УКР РУС

Головна » Навчання » Мовні курси в Києві » Языковой центр "Fly High Center"
Пошук:


Навчання

Языковой центр "Fly High Center"- Английский для школьников
- Английский для самых маленьких
- Корпоративные тренинги

3 причины выбрать Fly High Center:
1) Высоко-квалифицированная команда языковых тренеров, которые имеют большой практический опыт, годами оттачивали свое мастерство и в знак подтверждения имеют Международные сертификаты Кембриджского Университета.
2) Инновационные методики, современные материалы и технологии. Все это позволяет сделать наши тренинги эфективными, насыщенными и интересными. Вы сможете совершенствоваться даже в дороге, ипользуя свой гаджет.
3) Гарантированный результат – благодаря продуманным программам, удобному графику, индивидуальному подходу к каждому, кто хочет совершествоваться и развиваться!

Телефон:
(093) 542-2657, (050) 954-5136, (096) 567-2863

Адрес:
ул. А. Мильчакова, 6, офис 82
Сайт:
www.fly-center.com.ua


Метро поблизу:
Левобережная
Дарница

Рубрики:
Мовні курси

Школа иностранных языков "LONGMAN Language School"

Языковая школа Longman (LLS) – это новейшая и эффективная школа европейского образца с демократическ...
Языковая школа "AVANTE"

Сегодня все больше людей выбирают иностранный язык в поисках новых возможностей. Язык - это не тольк...
Курсы английского English Club For Career Builders

Курсы английского языка English Club For Career Builders предлагают для своих слушателей программы и...
Языковой центр немецкого языка "Elf"

В языковом центре ELF мы преподаем немецкий язык на немецком, потому что это язык, которому мы хотим...
Додати компанію


Коментарі користувачів: Языковой центр "Fly High Center"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Языковой центр "Fly High Center", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати языковой центр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Fly High Center, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.