Стоматологическая клиника "Игма" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: стоматологія Києва на Оболони

Якщо вас цікавить Стоматологическая клиника "Игма", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Медицина в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки стоматологія або географічно спростити відбір (наприклад: стоматологія, м. ). А якщо вам є що сказати про Стоматологическая клиника "Игма", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати стоматологія до душі.

УКР РУС

Головна » Медицина » Стоматологія в Києві » Стоматологическая клиника "Игма"
Пошук:


Медицина

Стоматологическая клиника "Игма"Стоматологическая клиника ИГМА начала работу в октябре 2013 года. Мы постарались воплотить в жизнь концепцию ультрасовременной стоматологии, где каждый пациент может получить комплексные стоматологические услуги.

Принимая во внимание широкий спектр направлений современной стоматологии, мы собрали команду лучших узкопрофильных специалистов.

Каждый стоматолог нашей клиники имеет многолетний опыт работы в своей области, безупречно владеет профильными навыками и методами профилактики, диагностики и лечения стоматологических заболеваний, знает тончайших нюансы своей работы. Наши специалисты – настоящие ювелиры стоматологии!

Телефон:
(044) 303-9089, (096) 280-4007

Адрес:
ул. П. Калнышевского (М. Майорова), 7, корп. 2
Сайт:
www.igma.kiev.ua

E-mail:
info@igma.kiev.ua


Метро поблизу:
Оболонь
Минская
Героев Днепра

Рубрики:
Стоматологія

Стоматологическая клиника "Диамант-М"

Стоматологическая клиника "Диамант-М" оказывает весь спектр современных стоматологических услуг диаг...
Стоматологическая клиника "ДентаСтиль"

Наши специалисты готовы предоставить полный спектр стоматологических услуг, используя все последние ...
Стоматологическая клиника "Люми-Дент" на Оболони

Новое отделение сети стоматологических клиник "Люми-Дент" находится на Правом берегу Киева, на масси...
Европейский стоматологический центр

"Стоматология ЕСЦ" - это надёжная, престижная, профессиональная стоматологическая клиника в Киеве. ...
Додати компанію

Стоматологическая клиника "Игма" на карті Києва


Стоматологическая клиника "Игма" на карті Києва


Коментарі користувачів: Стоматологическая клиника "Игма"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Стоматологическая клиника "Игма", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати стоматологическая клиника, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Игма, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.