Служба охраны "ТСП КВАНТ" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва

Якщо вас цікавить Служба охраны "ТСП КВАНТ", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги. А якщо вам є що сказати про Служба охраны "ТСП КВАНТ", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Служба охраны "ТСП КВАНТ"
Пошук:


Послуги
Служба охраны "ТСП КВАНТ"Служба охраны "ТСП КВАНТ" предлагает защитить вас и ваше имущество от опасных факторов и предложить свои услуги по оборудованию помещений техническими средствами (сигнализация, средства тревожного оповещения и видеонаблюдения с последующим подключением на пульт централизованного наблюдения) и обеспечение физической охраной.

Телефон:
(098) 712-9073, (096) 786-7317, (066) 756-2259, (04572) 5-13-36

Адрес:
Киевская обл., г. Обухов, ул. Киевская, 1/2, офис 3
Сайт:
www.pptspkvant.jimdo.com

E-mail:
pptspkvant@mail.ru


Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію


Коментарі користувачів: Служба охраны "ТСП КВАНТ"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Служба охраны "ТСП КВАНТ", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати служба охраны, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії ТСП КВАНТ, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.