Спортивная секция хортинга - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: бойове мистецтво Києва на Олимпийской

Якщо вас цікавить Спортивная секция хортинга, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Спорт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки бойове мистецтво або географічно спростити відбір (наприклад: бойове мистецтво, м. ). А якщо вам є що сказати про Спортивная секция хортинга, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати бойове мистецтво до душі.

УКР РУС

Головна » Спорт » Бойове мистецтво в Києві » Спортивная секция хортинга
Пошук:


Спорт

Спортивная секция хортингаРасписание занятий: понедельник, среда, пятница с 18:00 до 20:00.

Хортинг - это национальный, украинский вид спорта, основанный на опыте передовых современных методик подготовки профессиональных спортсменов по различным видам боевых искусств, включающий в себя комплекс эффективных приемов самообороны, комплексная система разносторонней подготовки бойца, готового выступать на соревнованиях по любым полноконтактным правилам единоборств.

Телефон:
(066) 333-0201, (063) 871-9522

Адрес:
ул. Владимирская, 79б
E-mail:
horting.pechersk@gmail.com


Метро поблизу:
Олимпийская
Площадь Льва Толстого

Рубрики:
Бойове мистецтво

Клуб активного отдыха "Подольский"

Клуб активного отдыха "Подольский" предоставляет Вам уникальную возможность провести незабываемое вр...
Фитнес клуб "Гран-При"

"Гран-при" - фитнес-клуб премиум класса в самом сердце Киева. Единственно возможное решение тех, кто...
Секция тайского бокса "Fight Club Friends" Muay Thai & Kickboxing

"Fight Club Friends" Muay Thai & Kickboxing, набирает детей, подростков, юношей и девушек а также вз...
Секция боевого искусства "Шотокан карате"

Классическая японская самозащита без оружия. В ее основе - удары руками и ногами по наиболее уязвимы...
Додати компанію

Спортивная секция хортинга на карті Києва


Спортивная секция хортинга на карті Києва


Коментарі користувачів: Спортивная секция хортингаЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Спортивная секция хортинга, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати тренировки по хортингу, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Спортивная секция, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.