Промышленная компания "Алюминиевые конструкции" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт квартир Києва на Выдубичах

Якщо вас цікавить Промышленная компания "Алюминиевые конструкции", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт квартир або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт квартир, м. ). А якщо вам є що сказати про Промышленная компания "Алюминиевые конструкции", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт квартир до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Ремонт квартир в Києві » Промышленная компания "Алюминиевые конструкции"
Пошук:


Ремонт

Промышленная компания "Алюминиевые конструкции"Компания "Алюминиевые Конструкции" работает на рынке Украины более 15 лет, и зарекомендовала себя как надежный и грамотный партнер.

За это время мы разработали и внедрили новые технологии в производстве алюминиевых конструкций, создали сеть представительств по всей территории Украины.

Эпицентром маркетинговой деятельности компании являются безупречный имидж, неоспоримо высокое качество и компетентность.

Наша компания заинтересована в долгосрочном сотрудничестве с проектными и строительными организациями.

Телефон:
(095) 914-5427, (044) 545-7139

Адрес:
ул. Деревообрабатывающая, 3в
Сайт:
www.akcompany.in.ua

E-mail:
info@akcompany.in.ua


Метро поблизу:
Выдубичи

Рубрики:
Ремонт квартир

Додати компанію

Промышленная компания "Алюминиевые конструкции" на карті Києва


Промышленная компания "Алюминиевые конструкции" на карті Києва


Коментарі користувачів: Промышленная компания "Алюминиевые конструкции"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Промышленная компания "Алюминиевые конструкции", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати промышленная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Алюминиевые конструкции, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.