ТОВ "Джин Сервис Лтд" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: туристичне спорядження Києва на Шулявской

Якщо вас цікавить ТОВ "Джин Сервис Лтд", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Туризм в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки туристичне спорядження або географічно спростити відбір (наприклад: туристичне спорядження, м. ). А якщо вам є що сказати про ТОВ "Джин Сервис Лтд", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати туристичне спорядження до душі.

УКР РУС

Головна » Туризм » Туристичне спорядження в Києві » ТОВ "Джин Сервис Лтд"
Пошук:


Туризм
Link.ua рекомендует:
Работа в ТОВ

ТОВ "Джин Сервис Лтд"Аккумуляторные батареи ТМ Ventura для эхолота, ИБП, фонарика, светодиодной (LED) ленты, сигнализации, блоков питания 12V.

Телефон:
(067) 502-7015

Адрес:
ул. И. Гонты, 1
E-mail:
sid_dgin@meta.ua


Метро поблизу:
Шулявская

Рубрики:
Туристичне спорядження

Интернет-магазин для правильного туризма "GRENKA.UA"

GRENKA.ua – отдыхайте вместе с нами на речке, в океане, на даче и в горах. Мы начали не первыми,...
Додати компаніюТОВ "Джин Сервис Лтд" на карті Києва


ТОВ "Джин Сервис Лтд" на карті Києва


Коментарі користувачів: ТОВ "Джин Сервис Лтд"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію ТОВ "Джин Сервис Лтд", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати тоВ, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Джин Сервис Лтд, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.