Строительная компания "Строй-сервис" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: дизайн інтер'єру Києва на Позняках

Якщо вас цікавить Строительная компания "Строй-сервис", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Ремонт в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки дизайн інтер'єру або географічно спростити відбір (наприклад: дизайн інтер'єру, м. ). А якщо вам є що сказати про Строительная компания "Строй-сервис", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати дизайн інтер'єру до душі.

УКР РУС

Головна » Ремонт » Дизайн інтер'єру в Києві » Строительная компания "Строй-сервис"
Пошук:


Ремонт

Строительная компания "Строй-сервис"Компания "Строй-сервис" работает в сфере строительства и ремонта уже длительное время, а посему успела завоевать высокий уровень доверия среди жителей Украины, а особенно своих клиентов.

Перечень услуг:
- установка натяжных потолков;
- установка теплого пола;
- строительные работы;
- дизайн и ремонт квартир под ключ.

Телефон:
(095) 777-5660, (098) 652-8813, (093) 425-3789

Адрес:
ул. Княжий затон, 2/30, оф.6
Сайт:
www.stroipotolok.com.ua

E-mail:
stroi-ua@mail.ru


Метро поблизу:
Позняки

Рубрики:
Дизайн інтер'єру
Ремонт квартир

Додати компанію

Строительная компания "Строй-сервис" на карті Києва


Строительная компания "Строй-сервис" на карті Києва


Коментарі користувачів: Строительная компания "Строй-сервис"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Строительная компания "Строй-сервис", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати строительная компания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Строй-сервис, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.