Детский лагерь "Твоя экспедиция" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: дитячий відпочинок Києва

Якщо вас цікавить Детский лагерь "Твоя экспедиция", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Туризм в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки дитячий відпочинок. А якщо вам є що сказати про Детский лагерь "Твоя экспедиция", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати дитячий відпочинок до душі.

УКР РУС

Головна » Туризм » Дитячий відпочинок в Києві » Детский лагерь "Твоя экспедиция"
Пошук:


Туризм
Детский лагерь "Твоя экспедиция"Детские лагеря у моря с активными детскими образовательными пешеходными туристическими экспедициями по горному Крыму с историческими экскурсиями и обучением плаванию.

Проживание в домиках в экологически чистых живописных местах ЮБК.

Детские развлекательные программы (экскурсии, конкурсы, походы, дискотеки).

Детские путевки на море.

Телефон:
(095) 460-0562

Факс:
(044) 275-3606

Адрес:
ул. М. Кривоноса, 7, оф. 90
Сайт:
yourexpedition.in.ua

E-mail:
elen.dialon@mail.ru


Рубрики:
Дитячий відпочинок
Дитячий розвиток
Розваги для дітей

Туристическая фирма "Плеяды-Тур"

Наша компания успешно работает на туристическом рынке Киева с 2002 года. Наши направления: Болгар...
Додати компаніюДетский лагерь "Твоя экспедиция" на карті Києва


Детский лагерь "Твоя экспедиция" на карті Києва


Коментарі користувачів: Детский лагерь "Твоя экспедиция"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Детский лагерь "Твоя экспедиция", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати детский лагерь, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Твоя экспедиция, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.