Интернет-бюро услуг дизайна "Dialon" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва

Якщо вас цікавить Интернет-бюро услуг дизайна "Dialon", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія. А якщо вам є що сказати про Интернет-бюро услуг дизайна "Dialon", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Интернет-бюро услуг дизайна "Dialon"
Пошук:


Послуги
Интернет-бюро услуг дизайна "Dialon"В нашем дизайн-бюро Dialon вы сможете заказать любые услуги компьютерного дизайна, такие как создание названий, логотипов, фирменного стиля, визитки и каталога, баннера, сайта, интернет-магазина и компьютерной игры.

Разработка сайта своими руками.

Система знижок:
при комплексном заказе клиент получает скидку 20%


Телефон:
(044) 249-7042

Факс:
(044) 275-3606

Адрес:
ул. М. Кривоноса, 7, оф. 90
Сайт:
www.dialon.ua

E-mail:
dialonua@mail.ua


Рубрики:
Поліграфія
Веб-дизайн

Додати компанію

Интернет-бюро услуг дизайна "Dialon" на карті Києва


Интернет-бюро услуг дизайна "Dialon" на карті Києва


Коментарі користувачів: Интернет-бюро услуг дизайна "Dialon"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Интернет-бюро услуг дизайна "Dialon", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати интернет-бюро услуг дизайна, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Dialon, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.