Сервисный центр "Mobitool" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: ремонт комп'ютерів Києва на Героев Днепра

Якщо вас цікавить Сервисный центр "Mobitool", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Інтернет, зв'язок в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки ремонт комп'ютерів або географічно спростити відбір (наприклад: ремонт комп'ютерів, м. ). А якщо вам є що сказати про Сервисный центр "Mobitool", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати ремонт комп'ютерів до душі.

УКР РУС

Головна » Інтернет, зв'язок » Ремонт комп'ютерів в Києві » Сервисный центр "Mobitool"
Пошук:


Інтернет, зв'язок

Сервисный центр "Mobitool"Сервисный центр "Mobitool" предоставляет широкий спектр услуг по ремонту компьютеров и мобильной техники в Киеве на Троещине. Качество и гарантия на проделанную работу.

Телефон:
(095) 799-3294, (068) 777-9478, (093) 589-5669

Адрес:
ул. Героев Днепра, 34
Сайт:
www.mobitool.com.ua

E-mail:
mobitoolservice@gmail.com


Метро поблизу:
Героев Днепра

Рубрики:
Ремонт комп'ютерів
Ремонт телефонів

Установка и ремонт мини-АТС

Комплексные решения для любого бизнеса на базе мини АТС Panasonic, LG Nortel, Samsung, Siemens и IP ...
Додати компаніюСервисный центр "Mobitool" на карті Києва


Сервисный центр "Mobitool" на карті Києва


Коментарі користувачів: Сервисный центр "Mobitool"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Сервисный центр "Mobitool", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати сервисный центр, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Mobitool, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.