Спа-кабинет "Теддет" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: SPA-салони Києва на Лукьяновской

Якщо вас цікавить Спа-кабинет "Теддет", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Краса в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки SPA-салони або географічно спростити відбір (наприклад: SPA-салони, м. ). А якщо вам є що сказати про Спа-кабинет "Теддет", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати SPA-салони до душі.

УКР РУС

Головна » Краса » SPA-салони в Києві » Спа-кабинет "Теддет"
Пошук:


Краса
Спа-кабинет "Теддет"Спа-кабинет "Теддет" - это предложение, достойное внимания: шесть видов массажей аппаратной косметологии, полный временной сеанс, совмещение несколько видов в один визит для достижения результатов, бессрочный абонемент и удивительные цены.

Вы сами набираете процедуры в пакет или выкупаете уже готовые модули, вы можете менять ранее выкупленный заказ за 24 часа, Вы управляете своими ресурсами, участвуя в акциях, и поддерживаете здоровье.

Система знижок:
гибкая система скидок


Телефон:
(044) 587-8801, (044) 587-8781, (068) 680-8568

Адрес:
ул. Белорусская, 17
Сайт:
www.teddet.ucoz.ua

E-mail:
teddet@ukr.net


Метро поблизу:
Лукьяновская

Рубрики:
SPA-салони

Отельно-ресторанный комплекс "Мисливський двiр"

"Мисливський двір" ("Охотничий двор") - здоровый отдых с изысканной трапезой Уик-энд за городом, ...
Студия красоты "Incanto"

Студия красоты "Incanto" стремится идти в ногу со временем, поэтому мы используем самые современные ...
Салон красоты "Сеньора"

Наш салон красоты предлагает Вам большой перечень услуг. Дипломированные мастера маникюра и педи...
Cтудия красоты "Твоя территория"

Студия красоты "Твоя территория" предлагает эстетический отдых с максимальной пользой для души и тел...
Додати компанію

Спа-кабинет "Теддет" на карті Києва


Спа-кабинет "Теддет" на карті Києва


Коментарі користувачів: Спа-кабинет "Теддет"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Спа-кабинет "Теддет", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати спа-кабинет, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Теддет, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.