Типография "РМпринт" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Шулявской

Якщо вас цікавить Типография "РМпринт", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Типография "РМпринт", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Типография "РМпринт"
Пошук:


Послуги

Типография "РМпринт"Производим все виды полиграфической продукции в форме высококачественного и эффективного маркетингового инструмента.

Типография "РМпринт" - современное предприятие полного цикла, предоставляющее широкое разнообразие полиграфического сервиса, включающего в себя допечатную подготовку макетов и финальную обработку готовой продукции.

Имея в распоряжении многолетний опыт работы в сфере полиграфии на территории Украины, типография "РМпринт" быстрыми темпами заняла ведущие позиции как один из самых надежных производителей полиграфической продукции.

Телефон:
(044) 362-5548, (044) 383-9244, (096) 678-1881

Адрес:
ул. Выборгская, 84
Сайт:
www.rmprint.kiev.ua

E-mail:
tatianami@list.ru


Метро поблизу:
Шулявская

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Типография "РМпринт" на карті Києва


Типография "РМпринт" на карті Києва


Коментарі користувачів: Типография "РМпринт"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Типография "РМпринт", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати типография, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії РМпринт, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.