Рекламное агентство "Имидж Медиа Групп" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Оболони

Якщо вас цікавить Рекламное агентство "Имидж Медиа Групп", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Рекламное агентство "Имидж Медиа Групп", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Рекламное агентство "Имидж Медиа Групп"
Пошук:


Послуги

Рекламное агентство "Имидж Медиа Групп"Компания "Имидж Медиа Групп" предоставляет услуги в области рекламы в Киеве.

Специально для вас - вывески и наружная реклама.

Телефон:
(044) 362-9647, (098) 700-0255

Адрес:
ул. Автозаводская, 18
Сайт:
www.im-mediagroup.com

E-mail:
im-mediagroup@yandex.ru


Метро поблизу:
Оболонь

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Рекламное агентство "Имидж Медиа Групп" на карті Києва


Рекламное агентство "Имидж Медиа Групп" на карті Києва


Коментарі користувачів: Рекламное агентство "Имидж Медиа Групп"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Рекламное агентство "Имидж Медиа Групп", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати рекламное агентство, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Имидж Медиа Групп, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.