Оперативная полиграфия "Арт-Палитра" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: поліграфія Києва на Оболони

Якщо вас цікавить Оперативная полиграфия "Арт-Палитра", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки поліграфія або географічно спростити відбір (наприклад: поліграфія, м. ). А якщо вам є що сказати про Оперативная полиграфия "Арт-Палитра", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати поліграфія до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Поліграфія в Києві » Оперативная полиграфия "Арт-Палитра"
Пошук:


Послуги

Оперативная полиграфия "Арт-Палитра"Оперативная онлайн полиграфия на Оболони, услуги:
- цифровая печать цветное тиражирование;
- ризография ч/б тиражирование;
- струйная печать;
- широкоформатная печать;
- ламинация;
- твердый переплет;
- переплет на пружину;
- переплет на на скобу;
- порезка.

Реализация и изготовление:
- визитки, прайсы, листовки, объявления, пригласительные, открытки, бланки, брошюры, каталоги, календарики, календари, флаера, буклеты, плакаты.

Система знижок:
- снижения цены на количестве


Телефон:
(044) 332-9410, (068) 322-7331

Адрес:
ул. Маршала Малиновского, 27/23
Сайт:
www.vizitart.com

E-mail:
3329410@mail.ru


Метро поблизу:
Оболонь
Минская

Рубрики:
Поліграфія

Додати компанію

Оперативная полиграфия "Арт-Палитра" на карті Києва

Коментарі користувачів: Оперативная полиграфия "Арт-Палитра"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Оперативная полиграфия "Арт-Палитра", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати услуги полиграфии, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Арт-Палитра, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.