Бригада промышленных альпинистов - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва

Якщо вас цікавить Бригада промышленных альпинистов, перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги. А якщо вам є що сказати про Бригада промышленных альпинистов, напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Бригада промышленных альпинистов
Пошук:


Послуги
Бригада промышленных альпинистовВыполним все виды высотных работ методом промышленного альпинизма:
- наружное утепление квартир;
- утепление домов;
- утепление стен;
- высотная мойка фасадов;
- гидроизоляция балконов;
- герметизация межпанельных швов.

Телефон:
(063) 849-3837, (099) 650-1684, (093) 037-9872

Адрес:
г. Киев
E-mail:
prirodao@meta.ua


Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію


Коментарі користувачів: Бригада промышленных альпинистовЯкщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Бригада промышленных альпинистов, змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати , реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Бригада промышленных альпинистов, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
Робота в Києві
Вакансії провідних компаній Києва, більш ніж 14000 вакансій

Link.ua
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.