Торговая rомпания "Экспресмаркетинг" - інформація про заклад, контакти та відгуки відвідувачів, все на тему: Інші послуги Києва на Дарнице

Якщо вас цікавить Торговая rомпания "Экспресмаркетинг", перегляньте повну інформацію про заклад на цій сторінці. Також не забувайте, що все пізнається в порівнянні. Ви можете переглянути не тільки розділ Послуги в Києві, але й деталізувати запит, вибравши тільки Інші послуги або географічно спростити відбір (наприклад: Інші послуги, м. ). А якщо вам є що сказати про Торговая rомпания "Экспресмаркетинг", напишіть свій коментар чи проголосуйте через систему голосування, щоб іншим відвідувачам було простіше вибрати Інші послуги до душі.

УКР РУС

Головна » Послуги » Інші послуги в Києві » Торговая rомпания "Экспресмаркетинг"
Пошук:


Послуги

Торговая rомпания "Экспресмаркетинг"Торговая rомпания "Экспресмаркетинг" осуществляет прямые поставки оборудования для переработки металлолома из Испании и Китая: пресс-ножницы, мобильные пресс-ножницы, пресса гидравлические для пакетирования, пресса для брикетирования металлической стружки, аллигаторные ножницы, дробилки для стружки и шредеры для измельчения металлолома, перегружатели.

Наша компания имеет собственное производство грейферов для лома, которые уже завоевали свою популярность среди потребителей в Украине.

Телефон:
(067) 502-4016, (099) 238-8513, (063) 611-0183

Адрес:
ул. В. Сосюры, 6
Сайт:
www.presslom.com.ua

E-mail:
ekspresm@ukr.net


Метро поблизу:
Дарница

Рубрики:
Інші послуги

Додати компанію

Торговая rомпания "Экспресмаркетинг" на карті Києва

Коментарі користувачів: Торговая rомпания "Экспресмаркетинг"Якщо вам є що сказати про цей заклад, ви можете залишити відгук в системі коментарів. Будь ласка, залишайте тільки обгрунтовані відгуки, щоб інші відвідувачі, яким на даний момент цікава інформація про компанію Торговая rомпания "Экспресмаркетинг", змогли прочитати конструктивні думки.

Щоб прокоментувати торговая rомпания, реєстрація не потрібна. Напишіть своє ім'я, імейл (за бажанням) і сам текст відгуку. Нагадуємо, що відгуки по компанії Экспресмаркетинг, які будуть необгрунтованими, з використанням нецензурної лексики і т.д. можуть бути видалені модератором порталу без повідомлення автора.Додати коментар ↑ на початок
  

2009-2019 © Весь Київ на Link.ua
При використанні матеріалів порталу Link.ua гіперпосилання на сайт обов'язкове. Угода конфіденційності
Адміністрація порталу може не розділяти точку зору авторів матеріалів і не несе відповідальності за розміщувану користувачами і компаніями інформацію.